Köşe Yazıları

 Nur Kılıç

 EKPSS ile Atanacaktım, Kader izin vermedi :(

 

 Erol Öztamur

 ÖSYM'nin Engellilerle ilgili yaptığı çalışmalar

 

 No Engel

 Bayramlarda Engelli Olmanın Dayanılmaz Burukluğu

 

 Nur Kılıç

 Engelli çocuğu olan Canım Anneler

 

 No Engel

 Karakalem Resimler

 

 F.Köseoğlu

 Doğum günümde Bacaklarım Uzayacak

 

 

(((Son Yorumlar)))

TAKİPÇİLER

Sayfa Görüntülenme

Facebook Sayfamıza Katılırmısınız

Kamu Gündemi

Aralık ayı evde bakım aylığı ödemeleri neden gecikti?, Engelli Haberleri

15 Aralık 2010 Çarşamba
Etiketler: , ,

2 yorum:

  1. arkadasım özürlü bireyler olarak iş yapamaz durumdayız..madem devletimiz bizlere bu olanakları sağlıyor..zamanında ödeme yapması gereklidir.çünki geçimimz buna bağlıdır.çocuklarımız okuyor evimzin gelri gderi oluyor..bu konuda daha ciddi dşünceli ve sorumlu davranılmalıdır..bizlerde madur oluyruz.

    YanıtlaSil
  2. Bir memur maaşı olsaydı yada siz bakanların maaşı olsa acaba üzerinden bir gün geçermiydi zamanında saatinde maaşlarını alıyorlar.biz özürlü mağdurlarınıda böyle iki ay bekletiyorlar.kimse hakkını arayamıyor.umrundamı bakanların kendileri mağdur değiller bazı şeyler yaşanmadan bilinmez evde özürlü hasta olmadığı sürece hiç bir zaman anlayamazlar insan bunu yaşamalıki bilsin zorluklarını öğrensın.zaten verdikleri üç beş kuruş bari onuda zamanında gnderin.sağda solda deniliyorki her ay gönderiliyor.hiç bir zaman ay başında gelmemiş her zaman bir kaç gün geçer üzerinden yani bu maaşlar 40 günde bir ödeniyor biz hiç bir zaman aylık almadık.

    YanıtlaSil

DİKKAT: Konu altına küfür,hakaret içeren yorumlar yazmayınız. Mail adresi kullananların yorumları diğer mail adressiz atilan yorumlara göre daha değerlidir. Sitemizi ziyaret eden ve yorum atan herkese teşekkürler.

Sponsorlu Bağlantılar

Sayac

---
Powered by Blogger.

Sorun - Cevaplayalım

Haber ve Bilgi Portalı